Salsa ir bachata

nerijus salsaSalsa - išvertus iš Ispanų kalbos reiškia padažą. Šiuo atveju šokių aikštelėje kiekvienas gaminate savo šokio "padažą" iš pagrindinių figūrų, taisyklių bei šokio etiketo, kuriuos išmokstate per salsos pamokas. Šioje grupėje išmoksite NY (New York) arba žinomo kaip mambo ar "On2" stiliaus salsos. Šokama poromis, keičiantis partneriais, o tai spartina Jūsų tobulėjimą. Salsa tai ne tik šokis, salsa - tai gyvenimo būdas. Taip pat šioje grupėje išmoksite: bačatos (bachata), ča ča (cha cha).

Pamokos metu visada keičiamės poromis, taip tobulėjama greičiau, išmokstama geriau vesti ir klausyti, greičiau susipažįstate su kitais šokėjais, bei mažėja galimybė susimušti su šokių partneriu :))

  P.S. Į šią grupę galite ateiti ir be poros, kadangi pamokos metu keičiamasi šokio partneriais. Kad pamoka būtų produktyvesnė ir kokybiškesnė tenka reguliuoti pavienių žmonių skaičių.
  Pirmoji pamoka nemokama.


Užsiėmimai "žvejų rūmuose" (Taikos pr. 70)

"Salsa ir bachata beginners” - nauja grupė startuos jau SAUSIO 28d. ir vyks antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 20val. iki 21val. REGISTRACIJA

P.S. jeigu registruojatės be poros, likus kelioms dienoms iki užsiėmimų pradžios, mes Jus informuosime, ar galime priimti į grupe (kad grupėje nebūtų per daug pavienių merginų ar vaikinų)

Kainos:

Grupės pavadinimas
Užsiėmimų skaičius
Kaina
"Salsa beginners"
8 pam./mėn (po 1val.)
28EUR asmeniui
- - 50EUR porai
- - 5EUR pamoka

 

  • Dieninių skyrių studentams su galiojančiu studento pažymejimu šokių kursams taikoma 5EUR nuolaida (išsskyrus "jazz funk" ir "hip hop" kursams). Netaikoma registruojantis porai.
  •  Taip pat taikomos nuolaidos ir lankantiems kelias grupes, bei Jums ir Jūsų vaikui
  • Nuolaidos tarpusavyje nesumuojamos

Grupių lygiai:

  Beginners - ši grupė skirta tiems, kurie niekada nešoko arba neteko šokti salsos. Tai pirmoji pažintis su salsos muzika, ritmu, jos pagrindiniais žingsniais, pagrindinėmis figūromis bei vedimu ir jo supratimu. Trukmė - 4 mėnesiai.
  Improvers - nuo 4 mėnesių salsos šokimo praktikos. Yra susipažinę su "Cross body lead", "Open brake" ir "Copa" šeimų pagrindinėmis ir netik figūromis. Teko atlikti įvairiausias "Footwork" kombinacijas. Šioje grupėje vyksta tolimesnė pažintis su salsa, mokomasi "Styling", sudėtingesnių "Footwork" kombinacijų ir kombinacijų poroje, dar labiau analizuojamas vedimas ir jo supratimas.

 

studija tavo šokis

 

KLAIPĖDA
+370 630 555 12
info@tavosokis.lt
   www.facebook.com/tavosokis
I-V nuo 10val iki 21val. (kiti laikai sutartinai)

 

 

Studija įsikūrusi "Žvejų" rūmuose adresu Taikos pr. 70(Klaipėda)
Šiose patalpose: Atskiri persirengimo kambariai, tualetai ir dušai.


 

 

Antrojji salė įsikūrusi "Herkaus galerijoje" adresu Herkaus Manto g. 22 III aukštas(Klaipėda) "Meno ir sporto akademijoje"
Šiose patalpose: Persirengimo kambarys ir tualetai.


Rekvizitai

VšĮ "Tavo šokis"
A/s: LT30 7300 0101 3150 1640 AB „Swedbank“
Įmonės kodas: 302772701

 Susisiekite su mumis

8+15=

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruokite ir gaukite visą informaciją apie naujas grupes ir organizuojamus studijos renginius