Bachata ir kizomba

apie bachatakireBachata - Dominikos Respublikos muzikinis stilius ir šokis, plačiai paplitęs Lotynų Amerikos ir Karibų baseino šalyse, taip pat tose JAV lotynų amerikiečių bendruomenėse, kuriose dominuoja išeiviai iš šių šalių. Muzika kaip taisyklė pasižymi vidutiniu tempu, dainų tekstai pasakoja apie meilės be atsako kančias ir apie gyvenimo negandas.

Kilusi iš Dominikos Respublikos 1960-aisiais bachata kažkada garsėjo kaip vargingos prastuomenės šokis ir kelis dešimtmečius dominavo tik vargšų vakarėliuose, nes buvo draudžiamas plačioje visuomenėje, kol 90-aisiais nesulaukė savo tarptautinio pripažinimo. Šiai dienai yra net keli bachatos stiliai: Dominikietiška, Klasikinė bei Moderni bachata, tad šokėjai visame pasaulyje atranda ir tobulina savąjį šio subtilaus šokio stilių.

Bachata – tai nuostabiai natūralus flirtas, gyvenimo džiaugsmo pliūpsnis, tikėjimas grožiu ir gerumu, tikėjimas ir pasitikėjimas savimi.

Kizomba yra Semba (Samba pirmtakės) ir Zouk muzikos stiliaus “lydinys”, atkeliavęs iš Prancūziškųjų Karibų salų. “Žaliojo iškyšulio” salose dažnai vadinamas tiesiog "cabo love".

Kizomba yra XIX amžiaus 8-ojo dešimtmečio pabaigoje gimęs Afrikietiškos muzikos ritmas – dažnai tradicinėje semba muzikoje šiuolaikiškumo, jausmingumo pasigedusios jaunosios kartos kūrinys. Įvedus elektroninę perkusiją, lėtą ir itin jausmingą ritmą, gimė tai, kas šiandien nepalieka abejingų: jos gera klausytis, o šokis tiesiog veda iš proto savo gilumu, atrodo paliečia pačią sielą.

Pamokos metu visada keičiamės poromis, taip tobulėjama greičiau, išmokstama geriau vesti ir klausyti, greičiau susipažįstate su kitais šokėjais, bei mažėja galimybė susimušti su šokių partneriu :))

P.S. Į šią grupę galite ateiti ir be poros, kadangi pamokos metu keičiamasi šokio partneriais. Kad pamoka būtų produktyvesnė ir kokybiškesnė tenka reguliuoti pavienių žmonių skaičių.


Užsiėmimai "Žvejų rūmai" (Taikos pr. 70)

"Bachata ir kizomba beginners" - nauja grupė startuos jau SAUSIO 2d. ir vyks pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19val. iki 20val. REGISTRACIJA

P.S. jeigu registruojatės be poros, likus kelioms dienoms iki užsiėmimų pradžios, mes Jus informuosime, ar galime priimti į grupę (kad grupėje nebūtų per daug pavienių merginų ar vaikinų)

Kainos:

Grupės pavadinimas
Užsiėmimų skaičius
Kaina
"Bachata ir kizomba beginners"
8 pam./mėn (po 1val.)
28EUR asmeniui
- - 50EUR porai
- - 5EUR pamoka

 

  • Dieninių skyrių studentams su galiojančiu studento pažymejimu šokių kursams taikoma 5EUR nuolaida (išsskyrus "jazz funk" ir "hip hop" kursams). Netaikoma registruojantis porai.
  •  Taip pat taikomos nuolaidos ir lankantiems kelias grupes, bei Jums ir Jūsų vaikui.
  • Nuolaidos tarpusavyje nesumuojamos.

 

 

studija tavo šokis

 

KLAIPĖDA
+370 630 555 12
info@tavosokis.lt
   www.facebook.com/tavosokis
I-V nuo 10val iki 21val. (kiti laikai sutartinai)

 

 

Studija įsikūrusi "Žvejų" rūmuose adresu Taikos pr. 70(Klaipėda)
Šiose patalpose: Atskiri persirengimo kambariai, tualetai ir dušai.


 

 

Antrojji salė įsikūrusi "Herkaus galerijoje" adresu Herkaus Manto g. 22 III aukštas(Klaipėda) "Meno ir sporto akademijoje"
Šiose patalpose: Persirengimo kambarys ir tualetai.


Rekvizitai

VšĮ "Tavo šokis"
A/s: LT30 7300 0101 3150 1640 AB „Swedbank“
Įmonės kodas: 302772701

 Susisiekite su mumis

6+10=

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruokite ir gaukite visą informaciją apie naujas grupes ir organizuojamus studijos renginius