sokiai50LT2Naujus metus pradedame su geromis žiniomis!


Visą sausio mėnesį, visoms grupėms galioja viena kaina - tik 50 Lt.
Jokių paslėptų mokesčių ar papildomų sąlygų!


Paskubėkite registruotis, nes vietų skaičius naujose grupėse ribotas.

O kaip bus vėliau?
Nuo vasario mėnesio įsigalios įprastos kainos 60 Lt ir 70 Lt, priklausomai nuo lankomos grupės. Nepraleisk progos išbandyti savęs ant parketo!

  • Ar galiu pasinaudodamas šia akcija susimokėti už kelis mėnesius į priekį? Taip, jei sausį mokėsite už du ar daugiau mėnesių į priekį – jums galios akcijinė kaina, t.y. 50 Lt/mėn.
  • Ar su šia akcija galioja paplidomos nuolaidos (studentams ir kt.). Pagal studijos taisykles, nuolaidos nėra sumuojamos. Visada taikoma nuolaida, kuri duoda klientui daugiausia naudos. Jei jūsų turima nuolaida, nuo įprastos mėnesio mokesčio kainos suteikia didesnę naudą, tuomet jums bus pritaikyta jūsų turima nuolaida.
  • Ar netolimoje ateityje bus taikoma tokia pati nuolaida? Šios akcijos tikslas padėkoti studijos nariams už lojalumą ir paraginti naujus klientus išbandyti studijos “Tavo šokis” paslaugas. Ši nuolaida, mūsų atlikto tyrimo duomenimis, užtikrina pačią žemiausią kainą rinkoje, tad artimiausiu metu panašių akcijų nėra numatyta. Vis tik, jūs turite galimybę akcijos metu susimokėti už kelis mėnesius į priekį, ir jums tai kainuos atitinkamai 50 Lt/mėn.

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruokite ir gaukite visą informaciją apie naujas grupes ir organizuojamus studijos renginius