apie pramoginius2Pramoginiai (arba buitiniai) šokiai (angl. social dance) tai standartinių (Europos) ir Lotynų Amerikos šokių mišinys.
Jau kelerius metus juos galima stebėti per įvairias Lietuvos televizijų programas. "Lietuvos šokių dešimtukas", "Šok su žvaigžde", "Kviečiu šokti", "Šok su manimi" - tai puikiai pažįstami pastarojo meto televizijų projektai didžiajai daliai Lietuvos žmonių. Todėl ir pasakoti apie pramoginius šokius nereikia, geriau ateiti ir juos šokti!
  Pramoginiai šokiai pirmiausia - aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas.
  Šokti pramoginius šokius - tai gero įvaizdžio bei stilingo ir išsilavinusio žmogaus dalis, tinkanti visiems. Pramoginius šokius galima šokti visur - vakarėliuose, pobūviuose, namuose bei pagal įvairiausią muziką. Šokiai labai padeda tobulinti porų tarpusavio santykius ir stiprinti santuoką. Kol Jūsų protas ilsisi, Jūsų kūnas darosi tvirtesnis.
  Visame pasaulyje, visada populiarūs, pramoginiai šokiai yra šokami poromis ir skirstomi į klasikinius ir Lotynų Amerikos šokius. Klasikiniai - tai lėtas valsas, tango, fokstrotas, vienos valsas ir kvikstepas. Lotynų Amerikos šokiai - tai samba, rumba, čia-čia-čia, džaivas ir pasodoblis.
  Pirmoji pamoka nemokama.

 

ŠIUO METU FORMUOJAMOS NAUJOS GRUPĖS:


Užsiėmimai "Meno ir sporto"  akademijoje (H.Manto g. 22, III aukštas)

"Pramoginiai šokiai". Užsiėmimai vyks nuo SPALIO 7D. PIRMADIENIAIS ir TREČIADIENIAIS nuo 20val. iki 21val. REGISTRACIJA

Kainos:

Grupės pavadinimas
Užsiėmimų skaičius
Kaina
"Pramoginiai šokiai"
8 pam./mėn (po 1val.)
140LT/porai 120LT/porai

 

  • Dieninių skyrių studentams su galiojančiu studento pažymejimu šokių kursams taikoma 10LT nuolaida (išsskyrus "jazz funk" ir "hip hop" kursams). Netaikoma registruojantis porai.
  •  Taip pat taikomos nuolaidos ir lankantiems kelias grupes, bei Jums ir Jūsų vaikui
  • Nuolaidos tarpusavyje nesumuojamos

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruokite ir gaukite visą informaciją apie naujas grupes ir organizuojamus studijos renginius