Karolis Barčius

karolisŠoku nuo 7 metų. Darbo patirtis nuo 2006m. 2011 metais baigiau KU menų fakulteto pagrindinių universitetinių sportinių šokių studijų programą ir įgijau teatro bakalauro kvalifikacinį laipsnį bei choreografo profesinę kvalifikaciją.

Domiuosi Lotynų Amerikos šokiais (salsa, bačata (bachata), kizomba, zouk, regetonu (reggaetonu), ir kt.), hiphopu, džiaziniu šokiu (jazz dance), džiazfunk (jazz funk) ir street džiazu (jazz). Nuolat tobulinuosi įvairiuose seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dalyvavau seminaruose Čekijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Anglijoje, Amerikoje, Prancūzijoje, Honkonge. Nuolat atnaujinu žinias Londono šokių studijose "Pineapple" ir "Husky", kuriose gilinu savo džiazinio šokio (jazz dance) ir hiphopo žinias.

 

Julius Stankevičius

juliusŠokis mane užvaldė nuo vaikystės (6 m.). Šokių karjerą pradėjau šokdamas poroje SŠK „Promenada“. Daugkartinis LSŠF reitingo varžybų dalyvis ir nugalėtojas. Puikūs varžybų rezultatai nuvedė mane iki Pasaulyje pripažintos „Žuvėdros“ komandos sudėties. Joje šoku 4 metus. Per tokį ilgą laiką sukaupiau daug žinių ir patirties. Tad turiu ką perteikti savo mokiniams pamokų metu.

 

 

 

 

 

Danguolė Austytė

Gatves šokius šoku 12metų, šoku šiuos stilius: hip hop, locking, house. Esu dalyvavus bei laimėjus prizines vietas Lietuvos ir užsienio šokių konkursuose, čempionatose. Šokis mano gyvenime užma labai didelę dalį dažnai sakau: „šokis man reikalingas, kaip oras“. Daug metu šokau komandoje todėl žinau, kaip reikia išugdyti stiprią, vieningą ir nenugalima komandą. Man patinka darbas su vaikais. Esu linksma, todėl mano treniruotese nebūna nuobodu.

Nerijus Ruzveltas

Nerijus RuzveltasSalsa - Nerijaus aistra. Šiuo šokiu Jis buvo "užkrėstas" studijos vadovo Karolio.

Niujorko (New York) arba dar žinomos kaip "on2" salsos žinių Nerijus sėmėsi iš įvairiausių instruktorių tiek Lietuvoje tiek ir už jos ribų. Jam net teko garbė sudalyvati tokių grandų, kaip Eddie Torres ir Adolfo Indacochea rengemuose seminaruose.

studija tavo šokis

 

KLAIPĖDA, VILNIUS
+370 630 555 12
info@tavosokis.lt
   www.facebook.com/tavosokis
I-V nuo 10val iki 21val. (kiti laikai sutartinai)

 

 

Studija įsikūrusi "Žvejų" rūmuose adresu Taikos pr. 70(Klaipėda)
Šiose patalpose: Atskiri persirengimo kambariai, tualetai ir dušai.


 

 

Antrojji salė įsikūrusi adresu Šeškinės g. 22A(VILNIUS)
Šiose patalpose: Persirengimo kambarys ir tualetai.


Rekvizitai

VšĮ "Tavo šokis"
A/s: LT30 7300 0101 3150 1640 AB „Swedbank“
Įmonės kodas: 302772701

 

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruokite ir gaukite visą informaciją apie naujas grupes ir organizuojamus studijos renginius